פרסומים וחדשות

15.04.2024
לאחרונה קיימנו ישיבת פסגה בדרך לסיומו של הליך גישור משפחתי בין אחים שמצויים בנתק כבר כמה שנים. גישורי ירושה כורכים בקונפליקטים רגשיים בעצימות הגבוהה ביותר, דווקא כיוון שמדובר בבני משפחה, יחד עם סוגיות מסחריות כלכליות, לעיתים, בסדרי גודל משמעותיים.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות': עו"ד תמר פולק, ראש מחלקת גישורי משפחה
15.04.2024
שני פסקי דין שניתנו לאחרונה עוסקים בשאלת ההכרה ההורות. בשני המקרים, בית המשפט הכיר בחשיבות של התאמת המצב המשפטי לסיפור המשפחתי של הילד.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות': עו"ד איילת טרסר-אבס - ראש מחלקת פונדקאות ומשפחות חדשות
08.04.2024
בחודש מרץ 2024, הושלמה, בשעה טובה, עסקת מיזוג ורכישה, שנוהלה ולוותה על ידי המחלקה המסחרית של משרדנו, שבמסגרתה קבוצת התיירות קווי חופשה רכשה שליש מהמניות בחברת התעופה הקפריסאית TUS. אנו גאים בהובלת העסקה אל קו הסיום, אל אף המהמורות בדרך ובתנאי שוק בלתי רגילים, בצל אירועי 7 באוקטובר ומלחמת חרבות הברזל. הובלת העסקה המורכבת שנחתמה והושלמה בתנאים של אי וודאות קיצונית, דרשה יצירתיות רבה, גמישות ומקוריות, על מנת למצוא פתרונות לסוגיות שעלו בשל המצב הבלתי רגיל.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות': עו"ד עופר פיק - ראש המחלקה המסחרית
02.04.2024
הליך הגישור, על רגישותו ועל מורכבותו, אינו שונה בין אם מדובר בזוגות להט"בים ובין אם מדובר בזוגות בני מין שונה. בכל זאת יש מספר נקודות בהן יש שוני בהליך הגישור לפרידה וגיבוש הסכמות בין זוגות להט"בים.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות': עו"ד תמר פולק - ראש מחלקת גישורי משפחה, ועו"ד איילת טרסר-אבס - מנהלת מחלקת פונדקאות ומשפחות חדשות
21.03.2024
שירותי משרדנו נשכרו על ידי חברה שנמצאית בפיקוח בית המשפט המחוזי בתל אביב (במסגרת הליך חדלות פירעון), על מנת להציל רישיון לניהול מרפאה שהיה ברשותה ואשר משרד הבריאות ביקש לבטלו. בית המשפט קיבל את טענותינו כנגד שלילת הרישיון והורה למשרד הבריאות לחזור בו מהחלטתו.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות': עו"ד אלי שימלביץ' - ראש מחלקת ליטיגציה
14.02.2024
אחד העקרונות המנחים בדיני החוזים - הסכמים צריך לכבד, גם כשלא נעים. זוג רכש דירה מיזם במחיר מופחת כי לא התקבל היתר בניה. בהסכם נקבע כי אם לא מתקבל היתר בניה תוך תקופת זמן - ההסכם מתבטל. ההיתר לא הונפק והיזם ביטל את ההסכם. הרוכשים פנו לביהמ"ש בבקשה שיאכוף את ההסכם. בית משפט העליון הבהיר לרוכשים שצריך לכבד את ההסכם עליו הם חתמו. מוזמנים לקרוא למה המחוזי קבע בתחילה - הפוך מהעליון.
וואלה נדל"ן - עו"ד נדיר אביעד
06.02.2024
רבים לא מבינים למה בנקים ישראליים נשמעים להוראות שלטון זר, צריך להבין שהטלת סנקציות - מקנסות עצומים דרך הגבלת פעילות ועד הליכים פליליים - תהיה מכה שהכלכלה הישראלית לא תוכל לספוג. למה סנקציות על לקוחות פרטיים מבהילה כל כך בנקים שממהרים להקפיא להם את החשבון? מהו הבסיס המשפטי להוצאת הצו הנשיאותי? האם יש גופים נוספים חוץ מבנקים שצריכים לנקוט זהירות? האם יש סיכוי שבתי המשפט בישראל יתערבו?
וואלה כסף - עו"ד אלירן גומל
24.01.2024
מגדל "בלו" במתחם גלילות בצפון תל אביב, של חברת קאנטרי על הים, השייכת לחברה הפרטית קנדה-ישראל של ברק רוזן ואסי טוכמאייר, יתנשא לגובה 55 קומות "בלבד" ולא לגובה של 80 קומות כפי שתוכנן בתחילה. כך החליטה הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה צפון.
גלובס - עו"ד נדיר אביעד
10.01.2024
שמחים להודיע כי לפני שבועיים נחתם הסכם בעסקה, שבה עוה"ד יגאל בורוכובסקי ועופר פיק ראש המחלקה המסחרית ממשרדנו. ייצגו את קבוצת התיירות קווי חופשה, בהשקעה בחברת התעופה TUS הקפריסאית, שהינה חברת בת של חברת "כנפיים" (הציבורית) ואיש העסקים האמריקאי Kenneth Woolley , הבעלים של חברת התעופה האמריקאית "Eastern".
דה מרקר - עו"ד עופר פיק
06.12.2023
הימים ימים מורכבים, רמת האלימות שחווינו כאומה, כעם, היא קיצונית באופן שדלה השפה מלתאר. ובתוך זה, אנחנו נדרשים להמשיך ולהתנהל. יש תחושה שכולם על הקצה. וזה מתבטא בין היתר באופן שבו אנחנו מדברים אחד עם השני. ואנחנו נדרשים לבחור - לפעול באופן שמפחית את רמת האלימות שאנו מכניסים לתוך חיי היום יום שלנו. כתבה על היתרונות הגדולים של תהליך גישור להסדרת סיכסוכים וסיפור מחדר הגישור. 
משרד יגאל בורוכובסקי ושות': עו"ד תמר פולק - ראש מחלקת גישורי משפחה
06.12.2023
בנסיבות כואבות, אושר לפני כחודש תיקון לחוק משפחות חיילים שנספו במערכה – החוק אשר מגדיר מי יהיה זכאי לתגמולים בעקבות נפילת חייל.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות': עו"ד איילת טרסר-אבס - ראש מחלקת משפחות חדשות, ירושות וניהול עזבונות.
06.12.2023
בצל המלחמה והימים הקשים, המערכת הבנקאית נותרה איתנה ופועלת לסיוע ותמיכה בלקוחות הבנקים. בכתבה עדכונים על השינויים הרגולטוריים האחרונים שהפיקוח על הבנקים ביצע במטרה לתת להם הקלות כדי לסייע ללקוחות הבנקים בתקופת מלחמה.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות': עו"ד אלירן גומל - ראש מחלקת בנקאות וניהול סיכונים
21.11.2023
עד היום שלחו בתי המשפט צדדים לחוזה שלא יכול היה להתממש עקב אירועים למשא ומתן • המצד כיום מצדיק שינוי גישה
גלובס - עו"ד עופר פיק
08.11.2023
חודש אל תוך המלחמה, בתי המשפט עדיין מתנהלים במתכונת חירום, כשאלפי דיונים בוטלו ללא מועד חדש, ותיקים ממשיכים להיפתח • מחשש מהעומס המצטבר, משרדי עורכי הדין הגדולים דורשים משר המשפטים להחזיר את המערכת לשגרת חירום: "לשופטים יש שיקול־דעת להיענות לצרכים פרטניים" • בסביבת השר לוין אומרים כי גיוס מאבטחי בתי המשפט למילואים מקשה על הרחבת הפעילות
גלובס - עו"ד אלי שימלביץ'
24.10.2023
משוכרי דירות בעוטף עזה, דרך קבלנים שמתעכבים בבנייה ועד למנויים לחדרי כושר שנסגרו: המצב הביטחוני מעלה שורה של שאלות מורכבות בדיני חוזים • במשרד המשפטים מתכוונים להתאים את החוק לימי המלחמה, אבל מה אומר החוק הקיים? גלובס עושה סדר
גלובס - עו"ד עופר פיק
17.10.2023
בזמן שההתנהלות העסקית של רבים מאזרחי ישראל מושפעת רבות מן המלחמה, חוזי השכירות והחוזים המסחריים לא בהכרח מאבדים את תוקפם. אם כן - מתי ניתן בכל זאת לבטל חוזה, ובאילו תנאים? המדריך המלא
Mako - עו"ד עופר פיק
11.10.2023
ענבר הימן, שנראתה בסרטונים כשהיא מובלת על ידי מחבלים מהמסיבה ברעים לתוך עזה, התגוררה עם שותף בדירה שכורה בחיפה. בעל הדירה דרש מהשותף לשלם שכר דירה מלא, גם על החלק של ענבר - ולחפש מחליפים אם שותפתו לא יכולה לשלם. "הוא איים שישתמש בכספי הערבים שחתמו על החוזה אם לא". בעל הדירה: "עשו לי שיימינג, אמרתי לשותף שהוא יכול לעזוב גם"
Ynet - עו"ד ניצן אפגין
28.09.2023
עיריית רחובות החליטה להקצות שטח ציבורי בשכונת קריית ההגנה במקום בשכונת מקוב לטובת הפעלת בית כנסת של חב"ד. התושבים עתרו בטענה כי לא עודכנו בכך, ובית המשפט העליון קיבל את עמדתם וכעת יתקיים דיון מחדש בבקשות ובהתנגדויות. העירייה: "ביהמ"ש לא הביע עמדתו בנוגע לעצם ההחלטה על ההקצאה"
Ynet - עו"ד נדיר אביעד
13.09.2023
ככל שהעולם הופך יותר לכפר גלובלי עסקי אחד, נוצר הצורך בסיוע של מערכת המשפט בישראל להליכים משפטיים שמתנהלים במדינות אחרות. עו"ד אלי שימלביץ', ראש מחלקת הליטיגציה במשרדנו מספר על שיתוף פעולה הדוק של משרדנו עם משרדי עורכי דין בינלאומיים ברחבי העולם לשמירה על זכויות ואינטרסים של לקוחותיהם בהקשרים הישראליים.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות': עו"ד אלי שימלביץ' - ראש מחלקת ליטיגציה
13.09.2023
גם השנה, מחלקת הבנקאות במשרדנו השתתפה בכנס השנתי של לשכת עורכי הדין בדיני בנקאות, שעסק באתגרי השעה העומדים בפני מערכת הבנקאות: הריבית המשתנה, הסנקציות והתפתחות הבינה המלאכותית.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות': עו"ד אלירן גומל - ראש מחלקת בנקאות וניהול סיכונים
13.09.2023
מאבקי ירושה עלולים ליצור קרעים ונתקים בתוך המשפחה, בין אחים ואחיות, להפריד דם מדם. במצבים כאלה נוצר סיפור טראגי, שבו מתנה שהורים עמלו ויגעו כדי להעניק לילדיהם, במטרה להיטיב עימם – הופכת לרועץ ונהיית מקור לריב ולשבר. במקרים רבים מדובר בסכסוך ידוע מראש, שניתן למנוע אותו.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות': עו"ד תמר פולק - ראש מחלקת גישורי משפחה
12.09.2023
השנה האחרונה היתה שנה מבורכת במחלקת המשפחות במשרדנו – ליווינו עשרות משפחות אשר חתמו על הסכמי פונדקאות בארץ ונולדו "לנו" ילדים, בארץ ובחו"ל (אנחנו לא סופרים...). לצערנו, ובקצה השני של רצף החיים, סייענו ל-3 משפחות להפעיל יפויי כח מתמשכים. המשמעות של הפעלת יפוי כח מתמשך...
משרד יגאל בורוכובסקי ושות': עו"ד איילת טרסר-אבס - שותפה, ראש מחלקת פונדקאות, משפחות חדשות, וראש מחלקת ירושות וניהול עזבונות
24.08.2023
כתבה בגלובס בהשתתפות עו"ד נדיר אביעד, ראש מחלקת נדל"ן ומימון. במשך שנים העיכובים המשמעותיים בהשלמת פרויקטים נובעים - מהתכנון. בתקופה האחרונה, אנו עדים במגמה מבורכת של קיצור לוחות הזמנים בשלב התכנון, ומצורף מאמר שפורסם על ידי בגלובוס הסוקר החלטה מטעם ועדת הערר המחוזית הממחישה שינוי זה בפועל. כן ירבו. אם נתקלתם בעיכוב בפרויקט שמקורו בערר, תבינו כי יש דרך "להוציא את העגלה מהבוץ".
גלובס - עו"ד נדיר אביעד
29.06.2023
כתבה בגלובס בהשתתפות עו״ד עופר פיק, שותף וראש מחלקת תאגידים, מסחרי, מיזוגים ורכישות במשרדנו. בשבועיים האחרונים התפוצצה פרשה של מעילה ומרמה לכאורה, בחברת הסטארט אפ ג׳ונקו, ולפי הפרסומים, מנכ״לית החברה ואחת המייסדות, עילית רז, הונתה את בעלי המניות והמשקיעים במצגים כוזבים, שעל פיהם, החברה גייסה עשרות מיליוני דולר ובסוף שנת 2022 החברה גייסה כ - 25 מיליון דולר בהובלת קרן אינסייט. בכתבה עו״ד עופר פיק מביע את דעתו בקשר לאחריות של הדירקטורים בפרשה.
גלובס - עו"ד עופר פיק
06.04.2023
כתבה בגלובס בהשתתפות עו"ד נדיר אביעד ראש מחלקת נדל"ן ומימון. בתקופה הזו, כאשר תחום ההתחדשות העירונית הולך וצובר תאוצה, חשוב שנכיר ונבין את תפקידה של נציגות הדיירים, וזאת על מנת שהפרויקט יתקדם ויתממש
גלובס - עו"ד נדיר אביעד
30.03.2023
מקרה שבו הגשנו תביעה לתשלום עמלה: שכר ראוי יזם שערך היכרות בין שני צדדים, שהובילה לעסקת ענק ביניהם. פרט לעריכת ההיכרות בין הצדדים, היזם לא היה מעורב בעסקה, בשל כך ששני הצדדים מדרו אותו. האם היזם זכאי לעמלה עבור עריכת ההיכרות בין הצדדים?
משרד יגאל בורוכובסקי ושות': עו"ד עופר פיק - שותף וראש מחלקת תאגידים, מסחרי, מיזוגים ורכישות
30.03.2023
הרבה לקוחות וחברים שואלים אותנו בימים האחרונים אם חזרנו בזמן ל-2008, והאם קריסת הבנקים ואפקט הדומינו יחזרו על עצמם והאם גם הפעם המערכת הבנקאית בישראל תהיה אי של יציבות.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות': עו"ד אלירן גומל - ראש מחלקת בנקאות וניהול סיכונים, עו"ד רמי ששון - יועץ
17.03.2023
אסור לאף צד לנצח יותר מידי. יש גרעין של אמת בשני הצדדים. צריך לשבת, לדבר ולהגיע להסכמה על פתרון מאוזן לרפורמה המשפטית - ולא להחריף את המחלוקת למקומות זהותיים לא פתירים.
גואטה בשישי - רשת ב': להאזנה אונליין (הקטע השני): עו"ד יגאל בורוכובסקי
10.03.2023
יזמים וקבלנים נדרשים אפוא להפנות את תשומת ליבם של הרוכשים הפוטנציאליים לכל "הנקודות הבעייתיות", ולא להניח כי הרוכש יקרא את החוזה או המפרט. החובה קיימת אף אם הרוכש מיוצג ע"י עורך דין מטעמו
משרד יגאל בורוכובסקי ושות': עו"ד אלי שימלביץ' - שותף וראש מחלקת ליטיגציה
06.03.2023
זו היתה תקופה מרגשת במיוחד. מעבר לעיסוק הרגיל שלנו בהליכי פונדקאות בארץ ובחו"ל, בשנת 2022, נכנסת לתוקפו התיקון לחוק הפונדקאות הישראלי בינואר 2022, אשר מאפשר גם לגברים להעזר בהליכי פונדקאות בישראל. מאז, נחתמו בארץ כ-30 הסכמים בהם האבות המיועדים הם גברים. כמחצית מהם הם לקוחות משרדינו. לפני כחודש ימים נולדה התינוקת הראשונה ואנו מצפים בהתרגשות ללידות נוספות.
102 FM: תכנית הסכסוכים של רדיו תל אביב - עו"ד יגאל בורוכובסקי, יניב שוורצמן ועו"ד איילת טרסר-אבס
03.10.2022
בשנים האחרונות, התפשטה תופעה של מכירת קרקעות ביעוד חקלאות או אחר שבמסגרת הליכים תכנוניים, עתידות (ככל הנראה) להיות ביעוד מגורים. כתבה שהתפרסמה בעיתון "גלובס", בהשתתפות עו"ד נדיר אביעד ראש מחלקת נדל״ן ומימון במשרדנו.
גלובס - עו"ד נדיר אביעד
21.09.2022
משרדנו זכה לאחרונה בתביעה שהגשנו בשם עשרות משפחות מהיישוב גבעת זאב, כנגד חברה קבלנית שמכרה להם דירות אך החליטה בשלב מסוים לנסות להתנער מהעסקה ולא מסרה את הדירות.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות'
21.09.2022
לפני חמש וחצי שנים יצאנו במסע משותף עם בית בלב מקבוצת מכבי, לפרויקט נדל"ני מרתק ומרגש כאחד- הקמת מרכז רפואי שיקומי בעיר ראשון לציון. יצאנו לדרך ברכישת תלולית עפר בראשון לציון, המשכנו בליווי הליך הבניה וסיימנו באכלוס המרכז והפעלתו לפני כחודשיים.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות'
21.09.2022
מושב הפתיחה של המפגש, בהנחייתו של עו"ד יגאל בורוכובסקי, התמקד בחידושים בתחום המעניין במיוחד, הליכים משפטיים מול בנקים, והליכים אלטרנטיביים ליישוב סכסוכים בתחום הבנקאות. במושב השתתפו נציגי מערכת המשפט, נציגי הבנקים, ועורכי דין המייצגים משני צדי המתרס, כדי לתת כלים אפקטיביים לניהול סכסוך בין בנק ללקוח, ולבחון את ההתפתחויות וההשפעות של שילוב הליכים אלטרנטיביים ליישוב סכסוכים.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות'
21.09.2022
פונדקאות והסדרת הורות לישראלים תושבי חוץ. שני דברים שהתחדשנו בהם השנה.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות'
28.03.2022
עו"ד נדיר אביעד ראש מחלקת נדל"ן ומימון הרצה בעמותת אנוש על קרנות נאמנות תוך התייחסות ממוקדת בכלים משפטיים הקיימים בהבטחת עתידם של ילדים המתמודדים עם הפרעות נפשיות במסגרת צוואה.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות'
25.03.2022
כנס הפונדקאות של ארגון MHB. עו"ד איילת טרסר-אבס השתתפה בפאנל השוואתי אשר עסק בהליכי פונדקאות בישראל, ארה"ב וקנדה, ותרמה מנסיונה הרב שנים בהליכי פונדקאות במדינות אלה. 
משרד יגאל בורוכובסקי ושות'
15.11.2021
פאנל בנושא: הדרך הטובה ביותר לסיום סכסוך בנקאי. ניהול סכסוכים בנקאיים בדרכים אלטרנטיביות בעידן פוסט קורונה. כלים מעשיים לפתרון מחלוקות שבין לקוח לבנק.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות'
11.11.2021
במסגרת השתלמות העומק למגשרים של לשכת עורכי הדין, העברנו שחזור של גישור שהיה לפני 5 שנים. לא רק שהצדדים, מאנשי העסקים ועורכי הדין המובילים בישראל, הסכימו ברוב נדיבותם לאשר לנו להציג את הגישור, הם גם הסכימו לשחק את עצמם. התוצאה היא הכי קרוב שאפשר להצצה לתוך חדר גישור.
המדרשה - אקדמיה ארצית לעורכי דין: לשכת עורכי הדין: עו"ד יגאל בורוכובסקי
23.08.2020
בישראל אין שוק שכירות מוסדי נרחב, ומשכירי הדירות הם רק משקיעי נדל"ן • לפיכך, הורדת מס הרכישה למשקיעים היא צעד צודק ומידתי.
גלובס - עוה"ד יגאל בורוכובסקי ונדיר אביעד
09.07.2020
העומס על בתי המשפט הוא עצום ובמצב כזה אי אפשר לתפקד בצורה אופטימלית • תוסיפו לזה את משבר הקורונה, ותקבלו עומס בל יתואר שפוגע בשירות לאזרחים • בכירי לשכת עורכי הדין קוראים בטור מיוחד ל"גלובס" לפנות לתהליכי גישור כדי להקל על מערכת המשפט.
גלובס - עוה"ד אבי חימי ויגאל בורוכובסקי
01.04.2020
האפשרויות העומדות לצדדים לחוזה עפ"י החוק.
כלכליסט - עוה"ד אלי שימלביץ' ונדיר אביעד
18.03.2020
פאנל עם בכירי המערכת הבנקאית: אתי דויטש (יו״ר מרכנתיל, יו״ר כאל, סמנכל דיסקונט), ד״ר מוריה הופטמן-דורון (מנהלת האגף המשפטי המרכזי בבנק הפועלים), רמי ששון (קצין ציות ראשי וממונה על איסור הלבנת הון - דיסקונט).
לשכת עורכי הדין בישראל
01.03.2020
מגשר טוב יכול להביא במקרים רבים לחיסכון גדול של כסף, משאבים, ושנים של סכסוך, כאשר הוא מצליח להושיב שני צדדים ולהביא אותם לחתימה על הסכם. מה הם המפתחות להצלחה בגישור עסקי ומה צריך לדעת כאשר ניגשים למורכבויות הליך הגישור? הפודקאסט של עו"ד יגאל בורוכובסקי, המכהן בין היתר כיו"ר פורום יישוב סכסוכים בתחום הארצי בלשכת עוה"ד
כלכליסט - מוגש מטעם DUN'S 100: עו"ד יגאל בורוכובסקי
07.12.2019
לקוח שלנו קנה בסיוע המשרד את אחד ממותגי התיירות המובילים בישראל.
דה מרקר - עוה"ד יגאל בורוכובסקי ויפית מיטרני
07.11.2019
המושב עסק תובענות ייצוגיות בתחום הבנקאות, בדגש על הליכי גישור ומו"מ לפשרה.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות'
26.09.2019
את קבוצת חג'ג' הציבורית ייצגו בהליך עוה"ד עברי פיינגולד ויגאל בורוכובסקי ממשרד יגאל בורוכובסקי ושות'
כלכליסט - עוה"ד עברי פיינגולד ויגאל בורוכובסקי
30.07.2019
ביום ראשון, 28.7.19, הרצה יגאל בורוכובסקי בנושא ניהול אמוציות במשא ומתן...
משרד יגאל בורוכובסקי ושות' - עו"ד יגאל בורוכובסקי, יובל גולדברגר ועו"ד יפית מיטרני
14.05.2019
הכנסת צריכה לפקח על הרגולטורים ולהגן על הציבור. אבל לא טוב שהעיסוק בסוגיות אלה מבוצע על ידי פוליטיקאים פופוליסטים.
דה מרקר - עוה"ד יגאל בורוכובסקי ואלירן גומל
05.02.2019
היקף המכללות גדל והולך בעשור האחרון, וישראל מוציאה כ–50 מיליון שקל על סבסוד לימודי המשפטים. חישבו מה יכולנו לעשות עם כל הכסף הזה.
דה מרקר - עוה"ד יגאל בורוכובסקי ויערה לוי
26.11.2018
כל אחד מהמוסדות הבנקאיים חושש שמא בביקורת מצד הרגולטור יימצא חלילה כי הוא מנהל מדיניות כלכלית פחות שמרנית מאחרים. כתוצאה מכך נוצרה "תחרות רגולציית יתר" עצמית בין הבנקים, לרעת לקוחותיהם ולרעת כלל המשק.
דה מרקר - עו"ד יגאל בורוכובסקי, עו"ד אלירן גומל ומיכל רבינוביץ
15.10.2018
מוביל גרם נזק לרכוש של יונה אך בביהמ"ש הוא הציג גרסה אחרת למקרה עו"ד יגאל בורוכובסקי מייעץ איך מתמודדים עם שקרים בבית המשפט.
103 FM - חליפות: עו"ד יגאל בורוכובסקי
22.02.2018
01:43:14 האם בנק ישראלי רשאי לנסות ולהשיא את רווחיו? מנחה המושב: עו"ד יגאל בורוכובסקי, משרד משתתפים: כבוד השופט פרופ' עופר גרוסקופף, בית המשפט המחוזי מחוז מרכז כבוד השופטת רות רונן, בית המשפט המחוזי תל אביב פרופ' רות פלאטו-שנער, ראש המרכז לדיני בנקאות, המכללה האקדמית נתניה עו"ד ד"ר מוריה הופטמן-דורון, יועצת משפטית ראשית וראש האגף לייעוץ משפטי וציות, בנק אגוד לישראל בע"מ.
יוטיוב: לשכת עורכי הדין - מחוז ת"א
05.12.2017
בית הדין לאתיקה של מועצת העיתונות, בראשות עו"ד יגאל בורוכובסקי. סקרי דעת קהל הבודקים סוגיה שנוגעת לכלל האוכלוסייה אך מתבצעים בקרב מדגם מייצג של יהודים בלבד מנוגדים לתקנון האתיקה של מועצת העיתונות, כך קבע השבוע בית-הדין לאתיקה של המועצה.
העין השביעית - עו"ד יגאל בורוכובסקי
13.08.2017
תובענה ייצוגית, בטענה לפרסום מועדי המראה פיקטיביים אך אטרקטיביים, שלא תאמו את המציאות.
מוניתור - עירית רוזנבלום
06.04.2017
בעלי הקרקעות, באמצעות עורכי הדין יגאל בורוכובסקי, נדיר אביעד ויערה לוי טוענים כי עצם ההפקעה מעמיד בסיכון את ההליך התכנוני כולו, הואיל וכעת יש לתכנן מחדש את השכונה באופן התואם את ההפקעות החדשות, ולהתחיל את כל התהליך התכנוני מבראשית. לטענתם, גם היכולת לעשות שימוש בקרקעות שלא הופקעו מוטל בספק, כיוון שהשטח שנותר אינו מאפשר שימוש לבנייה, קל וחומר בצמוד לרכבת שתעבור שם.
גלובס - עוה"ד יגאל בורוכובסקי, נדיר אביעד ויערה לוי
06.04.2017
בעלי הקרקעות, באמצעות עורכי הדין יגאל בורוכובסקי, נדיר אביעד ויערה לוי טוענים כי עצם ההפקעה מעמיד בסיכון את ההליך התכנוני כולו, הואיל וכעת יש לתכנן מחדש את השכונה באופן התואם את ההפקעות החדשות, ולהתחיל את כל התהליך התכנוני מבראשית. לטענתם, גם היכולת לעשות שימוש בקרקעות שלא הופקעו מוטל בספק, כיוון שהשטח שנותר אינו מאפשר שימוש לבנייה, קל וחומר בצמוד לרכבת שתעבור שם.
וואלה: נדל"ן - עוה"ד יגאל בורוכובסקי, נדיר אביעד ויערה לוי
06.01.2017
בערעור ביצוגו של עו"ד בורוכובסקי לעליון נקבע תקדים: לא ניתן לעקוף הליך פירוק של חברה באמצעות החלטה שהתקבלה בהליך מקביל. בעלים של חברת בנייה שקרסה, טען כי בוויכוח מול רשות המסים ניתנה הכרעה מחייבת, לפיה החברה מחלה לו על חוב ולכן אינו נדרש להחזירו. העליון דחה את הטענה וקבע כי בעת פירוק חברה, רק בית משפט של פירוק מוסמך לדון בכל ענייניה.
דה מרקר - עו"ד יגאל בורוכובסקי
10.11.2015
פאנל בנושא צו איסור הלבנת הון בלשכת עורכי הדין.
יוטיוב (חלק מכנס בלשכת עו"ד) - לשכת עורכי הדין
28.11.2013
כמה מאות מתרגלי ויפאסנה מקימים מרכז מדיטציה ליד דגניה. בדרך הם בונים גם מודל מעורר השראה לעבודה קבוצתית, גיוס כספים והקמת פרויקטים למען הכלל. ועל תרומתה של הויפאסנה לחיים ולעבודה כעורך דין.
כלכליסט - עו"ד יגאל בורוכובסקי