פרסומים וחדשות

9.07.20
העומס על בתי המשפט הוא עצום ובמצב כזה אי אפשר לתפקד בצורה אופטימלית • תוסיפו לזה את משבר הקורונה, ותקבלו עומס בל יתואר שפוגע בשירות לאזרחים • בכירי לשכת עורכי הדין קוראים בטור מיוחד ל"גלובס" לפנות לתהליכי גישור כדי להקל על מערכת המשפט.
גלובס - עו"ד אבי חימי ועו"ד יגאל בורוכובסקי
23.08.20
בישראל אין שוק שכירות מוסדי נרחב, ומשכירי הדירות הם רק משקיעי נדל"ן • לפיכך, הורדת מס הרכישה למשקיעים היא צעד צודק ומידתי.
גלובס - עו"ד יגאל בורוכובסקי ועו"ד נדיר אביעד
01.04.20
האפשרויות העומדות לצדדים לחוזה עפ"י החוק.
כלכליסט - עו"ד אלי שימלביץ', עו"ד נדיר אביעד
18.03.20
פאנל עם בכירי המערכת הבנקאית: אתי דויטש (יו״ר מרכנתיל, יו״ר כאל, סמנכל דיסקונט), ד״ר מוריה הופטמן-דורון (מנהלת האגף המשפטי המרכזי בבנק הפועלים), רמי ששון (קצין ציות ראשי וממונה על איסור הלבנת הון - דיסקונט).
לשכת עורכי הדין בישראל
01.03.20
מגשר טוב יכול להביא במקרים רבים לחיסכון גדול של כסף, משאבים, ושנים של סכסוך, כאשר הוא מצליח להושיב שני צדדים ולהביא אותם לחתימה על הסכם. מה הם המפתחות להצלחה בגישור עסקי ומה צריך לדעת כאשר ניגשים למורכבויות הליך הגישור? הפודקאסט של עו"ד יגאל בורוכובסקי, המכהן בין היתר כיו"ר פורום יישוב סכסוכים בתחום הארצי בלשכת עוה"ד
כלכליסט - מוגש מטעם DUN'S 100
07.12.19
לקוח שלנו קנה בסיוע המשרד את אחד ממותגי התיירות המובילים בישראל.
דה מרקר - רינת רוזנברג קנדל
07.11.19
המושב עסק תובענות ייצוגיות בתחום הבנקאות, בדגש על הליכי גישור ומו"מ לפשרה.
משרד יגאל בורוכובסקי ושות'
26.9.19
את קבוצת חג'ג' הציבורית ייצגו בהליך עוה"ד עברי פיינגולד ויגאל בורוכובסקי ממשרד יגאל בורוכובסקי ושות'
כלכליסט - שלומית צור
30.7.19
ביום ראשון, 28.7.19, הרצה יגאל בורוכובסקי בנושא ניהול אמוציות במשא ומתן...
משרד יגאל בורוכובסקי ושות'
14.5.19
הכנסת צריכה לפקח על הרגולטורים ולהגן על הציבור. אבל לא טוב שהעיסוק בסוגיות אלה מבוצע על ידי פוליטיקאים פופוליסטים.
דה מרקר - יגאל בורוכובסקי, אלירן גומל
5.2.19
היקף המכללות גדל והולך בעשור האחרון, וישראל מוציאה כ–50 מיליון שקל על סבסוד לימודי המשפטים. חישבו מה יכולנו לעשות עם כל הכסף הזה.
דה מרקר - יגאל בורוכובסקי
26.11.18
כל אחד מהמוסדות הבנקאיים חושש שמא בביקורת מצד הרגולטור יימצא חלילה כי הוא מנהל מדיניות כלכלית פחות שמרנית מאחרים. כתוצאה מכך נוצרה "תחרות רגולציית יתר" עצמית בין הבנקים, לרעת לקוחותיהם ולרעת כלל המשק.
דה מרקר - יגאל בורוכובסקי, אלירן גומל ומיכל רבינוביץ
15.10.18
מוביל גרם נזק לרכוש של יונה אך בביהמ"ש הוא הציג גרסה אחרת למקרה עו"ד יגאל בורוכובסקי מייעץ איך מתמודדים עם שקרים בבית המשפט.
103 FM - חליפות עם דרור רפאל
22.2.18
01:43:14 האם בנק ישראלי רשאי לנסות ולהשיא את רווחיו? מנחה המושב: עו"ד יגאל בורוכובסקי, משרד משתתפים: כבוד השופט פרופ' עופר גרוסקופף, בית המשפט המחוזי מחוז מרכז כבוד השופטת רות רונן, בית המשפט המחוזי תל אביב פרופ' רות פלאטו-שנער, ראש המרכז לדיני בנקאות, המכללה האקדמית נתניה עו"ד ד"ר מוריה הופטמן-דורון, יועצת משפטית ראשית וראש האגף לייעוץ משפטי וציות, בנק אגוד לישראל בע"מ.
יוטיוב - לשכת עורכי הדין- מחוז ת"א
5.12.17
בית הדין לאתיקה של מועצת העיתונות, בראשות עו"ד יגאל בורוכובסקי. סקרי דעת קהל הבודקים סוגיה שנוגעת לכלל האוכלוסייה אך מתבצעים בקרב מדגם מייצג של יהודים בלבד מנוגדים לתקנון האתיקה של מועצת העיתונות, כך קבע השבוע בית-הדין לאתיקה של המועצה.
העין השביעית - אורן פרסיקו
13.8.17
תובענה ייצוגית, בטענה לפרסום מועדי המראה פיקטיביים אך אטרקטיביים, שלא תאמו את המציאות.
מוניתור - עירית רוזנבלום
6.4.17
בעלי הקרקעות, באמצעות עורכי הדין יגאל בורוכובסקי, נדיר אביעד ויערה לוי טוענים כי עצם ההפקעה מעמיד בסיכון את ההליך התכנוני כולו, הואיל וכעת יש לתכנן מחדש את השכונה באופן התואם את ההפקעות החדשות, ולהתחיל את כל התהליך התכנוני מבראשית. לטענתם, גם היכולת לעשות שימוש בקרקעות שלא הופקעו מוטל בספק, כיוון שהשטח שנותר אינו מאפשר שימוש לבנייה, קל וחומר בצמוד לרכבת שתעבור שם.
גלובס - שלומית צור
6.4.17
בעלי הקרקעות, באמצעות עורכי הדין יגאל בורוכובסקי, נדיר אביעד ויערה לוי טוענים כי עצם ההפקעה מעמיד בסיכון את ההליך התכנוני כולו, הואיל וכעת יש לתכנן מחדש את השכונה באופן התואם את ההפקעות החדשות, ולהתחיל את כל התהליך התכנוני מבראשית. לטענתם, גם היכולת לעשות שימוש בקרקעות שלא הופקעו מוטל בספק, כיוון שהשטח שנותר אינו מאפשר שימוש לבנייה, קל וחומר בצמוד לרכבת שתעבור שם.
וואלה- נדל"ן - הילה ציאון
6.1.2017
בערעור ביצוגו של עו"ד בורוכובסקי לעליון נקבע תקדים: לא ניתן לעקוף הליך פירוק של חברה באמצעות החלטה שהתקבלה בהליך מקביל. בעלים של חברת בנייה שקרסה, טען כי בוויכוח מול רשות המסים ניתנה הכרעה מחייבת, לפיה החברה מחלה לו על חוב ולכן אינו נדרש להחזירו. העליון דחה את הטענה וקבע כי בעת פירוק חברה, רק בית משפט של פירוק מוסמך לדון בכל ענייניה.
דה מרקר - אפרת נוימן
10.11.15
פאנל בנושא צו איסור הלבנת הון בלשכת עורכי הדין.
יוטיוב (חלק מכנס בלשכת עו"ד) - לשכת עורכי הדין
28.11.13
כמה מאות מתרגלי ויפאסנה מקימים מרכז מדיטציה ליד דגניה. בדרך הם בונים גם מודל מעורר השראה לעבודה קבוצתית, גיוס כספים והקמת פרויקטים למען הכלל. ועל תרומתה של הויפאסנה לחיים ולעבודה כעורך דין.
כלכליסט - אדוה קיזלשטיין