דירוגים

מאז הקמתו, משרדנו נבחר מדי שנה לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים במספר תחומי התמחות, על ידי מדריכי דירוג יוקרתיים. ההופעה בדירוגים ממצבת את משרד יגאל בורוכובסקי ושות' כאחד מהמשרדים הבולטים, המקצועיים והמוכרים בתחומי פעילות המשרד, ומעידה על טיב השירותים אותם אנו מעניקים ללקוחות המשרד.

Dun & Bradstreet Rating

בשנים 2019-2024, דירג המדריך היוקרתי Dun's 100 את משרדנו בין משרדי עורכי הדין הטובים בישראל בתחומי הליטיגציה המסחרית, והבנקאות והמימון – שניים מתחומי ההתמחות העיקריים של משרדנו.

בנוסף, עו"ד יגאל בורוכובסקי דורג בשנים 2020-2024, על ידי Dun's 100 כאחד המגשרים המובילים בישראל – הדרג הבכיר ביותר.

לצפייה בדירוג >>

 BDI Code

מאז 2019, משרדנו מדורג באופן קבוע, כמו גם ב-2023, במדריך הדירוג הישראלי BDI Code, כאחד מהמשרדים המובילים בישראל בכל תחומי ההתמחות של המשרד: ליטיגציה, בנקאות, נדל"ן והתחדשות עירונית. דירוג המשרד בכל תחומי ההתמחות שלו מהווה גושפנקא רשמית של משרד מקצועי, ידוע ומוביל.

לצפייה בדירוג >>

Chambers & Partners

בשנים 2022-2024, בחר מדריך הדירוג הבינלאומי היוקרתי Chambers and Partners, המדרג עורכי דין ומשרדים ברחבי העולם, בחר בעו"ד יגאל בורוכובסקי כאחד מעורכי הדין הבולטים בישראל בתחום הבוררויות והגישורים, וציין את המוניטין המצוין לו הוא זוכה בתחום זה.

לצפייה בדירוג >>

Chambers & Partners

בשנת 2023-2024 מחלקת הבנקאות וניהול הסיכונים של משרדנו זכתה להכרה בינלאומית על היותנו משרד מוביל בשוק הישראלי בכל הקשור לרגולציה בנקאית ופיננסית ע"י מדריך הדירוג הבינלאומי היוקרתי Chambers and Partners, בשנה הראשונה שבה נערך דירוג זה בשוק הישראלי.

לצפייה בדירוג >>

Legal 500

בשנת 2022, מחלקת הבנקאות וניהול סיכונים במשרדנו, זכתה להכרה בינלאומית של דירוג Legal 500 היוקרתי. צוין המוניטין המצוין המחלקה בנושאי רגולציה ומימון.

לצפייה בדירוג >>

גלובס

בשנים 2021-2023, משרדנו נבחר לדירוג 100 משרדי עורכי הדין הטובים ביותר בישראל על ידי עיתון גלובס בשיתוף עם חברת המידע הבינלאומית Statista.

דירוג משרדי עורכי הדין המובילים גובש באמצעות סקר מקוון שנערך בקרב עמיתים ולקוחות בתחום המשפטים מדי שנה. אלפי מומחים משפטיים הוזמנו להשתתף בסקר ולהמליץ על משרדי עורכי הדין שלדעתם הם הטובים ביותר בישראל, ובסוף תקופה נרחבת של ניתוח ממצאים, בלט משרדנו ונבחר לאחד מ-100 המשרדים הטובים בישראל.

לצפייה בדירוג >>