דירוגים

דן אנד ברדסטריט

בשנת פעילותו הראשונה של משרד יגאל בורוכובסקי ושות' כמשרד עצמאי, דירוג דאנס 100 היוקרתי דרג את משרד יגאל בורוכובסקי ושות' בשניים מתחומי ההתמתחות העיקריים של משרדנו – בתחום הבנקאות ובתחום הליטיגציה המסחרית – כמשרדים הידועים והמובילים בתחומם – והעניק למשרדנו גושפנקא רשמית של משרד מקצועי, ידוע ומוביל. הכניסה לדירוג דאנס 100 ממצבת את משרד יגאל בורוכובסקי ושות' כאחד מהמשרדים הבולטים, המקצועיים והמוכרים בתחומי פעילות אלו, תחומי פעילות בהם אנו מעניקים ללקוחות המשרד שירות מקצועי מהשורה הראשונה.

מחלקת הליטיגציה המסחרית של משרדנו מטפלת בתיקי ליטיגציה מורכבים ובעלי היקפים כלכליים גדולים, המשפיעים על ציבור רחב. לקוחות המשרד נהנים משירות מקצועי, מולטי דיסיפלינרי ומתן פתרון כולל לצרכיהם המשפטיים והעסקיים.

https://bit.ly/2VTmBj1

BDI

בשנת פעילותו הראשונה של משרד יגאל בורוכובסקי שות' כמשרד עצמאי, דירוג BDI האיכותי דרג (עד כה) את משרד יגאל בורוכובסקי ושות' באחד מתחומי ההתמתחות העיקריים של משרדנו – תחום הבנקאות – כמשרד ידוע ומוביל בתחום – והעניק למשרדנו גושפנקא רשמית של משרד מקצועי, ידוע ומוביל בתחום הבנקאות. הכניסה לדירוג BDI בתחום חשוב זה ממצב את משרד יגאל בורוכובסקי ושות' כאחד מהמשרדים הבולטים בתחום הבנקאות.

מחלקת הבנקאות במשרדנו מעניקה שירות לבנקים, חברות ביטוח וגופים מובילים במשק בתחומי הרגולציה והציות, ניהול סיכונים, הלבנת הון ומימון פרויקטים.

https://bit.ly/2TUlYt8