דירוגים

מאז הקמתו, משרדנו נבחר מדי שנה לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים במספר תחומי התמחות, על ידי מדריכי דירוג יוקרתיים. ההופעה בדירוגים ממצבת את משרד יגאל בורוכובסקי ושות' כאחד מהמשרדים הבולטים, המקצועיים והמוכרים בתחומי פעילות המשרד, ומעידה על טיב השירותים אותם אנו מעניקים ללקוחות המשרד.

דן אנד ברדסטריט

בשנת 2022 דירג המדריך היוקרתי Dun's 100 את משרדנו בין משרדי עורכי הדין הטובים בישראל בתחומי הליטיגציה המסחרית, והבנקאות והמימון – שניים מתחומי ההתמחות העיקריים של משרדנו. בנוסף, עו"ד יגאל בורוכובסקי דורג בשנים 2020 – 2023, על ידי Dun's 100 כאחד המגשרים המובילים בישראל – הדרג הבכיר ביותר –  לצד עו"ד ושופטים בדימוס המוכרים ביותר בעולם הגישור והבוררויות.

לצפייה בדירוג>

 BDI Code

משרדנו מדורג באופן קבוע, גם בשנת 2023, במדריך הדירוג הישראלי BDI Code, כאחד מהמשרדים המובילים בישראל בכל תחומי ההתמחות של המשרד: ליטיגציה, בנקאות, נדל"ן והתחדשות עירונית. דירוג המשרד בכל תחומי ההתמחות שלו מהווה גושפנקא רשמית של משרד מקצועי, ידוע ומוביל.

לצפייה בדירוג>

Chambers & Partners

בשנים 2022 – 2023, בחר מדריך הדירוג הבינלאומי היוקרתי Chambers and Partners המדרג עורכי דין ומשרדים ברחבי העולם, בעו"ד יגאל בורוכובסקי כאחד מעורכי הדין הבולטים בישראל בתחום הבוררויות והגישורים, וציין את המוניטין המצוין לו הוא זוכה בתחום זה.

לצפייה בדירוג>

Legal 500

בשנת 2022, מחלקת הבנקאות וניהול סיכונים במשרדנו, זכתה להכרה בינלאומית של דירוג Legal 500 היוקרתי. צוין המוניטין המצוין של מחלקת הבנקאות בנושאי רגולציה ומימון.

לצפייה בדירוג>

גלובס

משרדנו נבחר לדירוג 100 משרדי עורכי הדין הטובים ביותר בישראל לשנת 2023 על ידי עיתון גלובס בשיתוף עם חברת המידע הבינלאומית statista.

דירוג משרדי עורכי הדין המובילים גובש באמצעות סקר מקוון שנערך בקרב עמיתים ולקוחות בתחום המשפטים במהלך שנת 2021. אלפי מומחים משפטיים הוזמנו להשתתף בסקר ולהמליץ על משרדי עורכי הדין שלדעתם הם הטובים ביותר בישראל, ובסוף תקופה נרחבת של ניתוח ממצאים, בלט משרדנו ונבחר לאחד מ-100 המשרדים הטובים בישראל.

לצפייה בדירוג>